Zmiana Regulaminu korzystania z kart w ramach Programu MultiSport

Dodano: 09 grudzień 2020 , Sport i kultura

Drogi Kliencie!

 

Chcielibyśmy Cię poinformować, że od 26 grudnia 2020 r. wprowadzamy nowy Regulamin korzystania z kart w ramach Programu MultiSport („Regulamin”).

 

Zmiany wynikają z konieczności dopasowania treści Regulaminu do nowych funkcjonalności, które chcemy zapewnić Użytkownikom w związku z korzystaniem z Karty MultiSport.

 

Najważniejsze zmiany to:

 

1.     Wprowadzenie Mobilnej Karty Multisport, tj. Karty MultiSport w formie elektronicznego zapisu w Aplikacji MultiSport,

2.     Wprowadzenie Potwierdzonej Tożsamości, tj. funkcjonalności Aplikacji MultiSport potwierdzającej weryfikację Twojej tożsamości i umożliwiającej wizytę w Obiekcie bez Dokumentu tożsamości.

3.     Wprowadzenie zapisów związanych z nowym Programem MultiLife, który niedługo pojawi się w ofercie. Program MultiLife to zestaw wyselekcjonowanych usług wspierających wellbeing, świadczonych na rzecz Użytkowników Produktu MultiLife m.in. za pośrednictwem Strefy Użytkownika i Aplikacji MultiSport.

Prosimy o przekazanie komunikatu o zmianie do Użytkowników, którzy przystąpili do Programu MultiSport. Pod tym linkiem znajdziesz komunikat dla Użytkowników.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z Opiekunem Programu MultiSport.

 

Pozdrawiamy,

Zespół MultiSport

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook