Program MultiSport - płatności cykliczne

Dodano: 25 luty 2020 , Sport i kultura

Drodzy MultiSportowcy,

Chociaż epidemia nadal utrudnia powrót do ćwiczeń w obiektach sportowych my już pracujemy intensywnie, by odpowiednio przygotować obiekty sportowe na powrót wszystkich ćwiczących w czerwcu. Do tego czasu chcemy wspierać Was w dbaniu o kondycję i odpowiednie przygotowanie do ponownych treningów w klubach. Dlatego zachęcamy Was do aktywności fizycznej wraz z instruktorami prowadzącymi zajęcia online w obiektach partnerskich oraz o dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych, w czym pomocne będą profesjonalne plany żywieniowe oraz warsztaty kulinarne. Dla poszukujących wewnętrznej równowagi i spokoju wkrótce uruchomimy zajęcia i warsztaty mindfulness. Niezmiennie zachęcamy także do rozwoju osobistego i zawodowego przy wsparciu programu do nauki języka angielskiego, ebooki i audiobooków, a rodziców do korzystania również z sekcji z aktywnościami dla dzieci (animacjami sportowymi oraz bajkami). Dodatkowe informacje dostępne są na https://www.kartamultisport.pl/atrakcje/.

Dostęp do oferty online Programu MultiSport możliwy jest wyłącznie z aktywną, czyli opłaconą kartą MultiSport. Dlatego też ponownie uruchamiamy opcję stałych płatności za pośrednictwem PayU, którą w dowolnym momencie można skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami.

Jeśli mają Państwo pytania związane z ofertą Programu MultiSport oraz rozliczeniami za miesiąc czerwiec, prosimy o kontakt z naszym zespołem Infolinii (bok@benefitsystems.pl oraz 22 242 42 42).

Dbajcie o siebie – nie tylko o zdrowie, ale też o kondycję fizyczną.

 

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji. 

 

Pozdrawiam,

Angelika Grzyśka

 

Specjalista
Dział Relacji z Klientami

Benefit Systems S.A.
Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa 
T: 222424209  
F: 228317920
E: karta@kartamultisport.pl | www.benefitsystems.pl 

Jesteśmy B Corporation www.bcorporation.net
Obserwuj nas na LinkedIn 

Benefit Systems S.A., Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, nr KRS 0000370919
NIP: 836-167-65-10, REGON: 750721670
kapitał zakładowy: 2 858 842,00 zł, w pełni opłacony

 

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook