Serdecznie zapraszamy na kolejne niekonwencjonalne spotkanie z Mistrzem chirurgii naczyniowej: prof. dr hab. n. med. Tomaszem Zubilewiczem.

Dodano: 21 sierpień 2019 , Konferencje

Szanowni Państwo,

W imieniu Narodowego Instytutu Kształcenia oraz Centrum Medycznego NZOZ Konsylium sp z o.o. w Sanoku serdecznie zapraszamy na kolejne niekonwencjonalne spotkanie z Mistrzem chirurgii naczyniowej:  prof. dr hab. n. med. Tomaszem Zubilewiczem.

Tegoroczne spotkanie będzie miało charakter głównie warsztatowy. 
W ramach konwersacji polegającej na telekonferencji w formie streamu, w czasie rzeczywistym będzie można uczestniczyć w pokazie zabiegu leczenia żylaków techniką małoinwazyjną za pomocą zestawu „Flebogrif” w celu mechaniczno-chemicznej obliteracji powierzchownych pni żylnych.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną do dnia 12 września do godz. 12:00, poprzez formularz zgłoszeniowy pod tym LINKIEM
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Cena za uczestnictwo obejmuje udział w telekonferencji, bufet kawowy, obiad, dostęp do przestrzeni dla wystawców, certyfikat.

Koszt telekonferencji dla jednego Uczestnika wynosi 680 PLN, płatne do dnia 12 września na konto wskazane na powyższej stronie NInK.

W załączeniu zaproszenie oraz plan konferencji.

 

 

Pozdrawiam

Agnieszka Owczarska

Biuro PFRK NInK

Kom. 781-102-500

Tel. (13) 46-403-44

 

Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury

Narodowy Instytut Kształcenia

ul. 3 Maja 15/3, 38-500 Sanok

fundacja@interpiano.pl

www.interpiano.pl

http://www.facebook.com/pages/Podkarpacka-Fundacja-Rozwoju-Kultury/324350357662564

logo_pfrk_białe - Kopia

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook