I Mistrzostwa Polski Lekarzy w Rajdach na Orientację

Dodano: 15 maj 2019 , Sport i kultura

W imieniu Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Polski Lekarzy w Rajdach na Orientację, które odbędą się 13.07.2019r. w Bukowie koło Polanowa przy okazji rajdu Czarna Cobra.

 

 Zadaniem uczestników będzie odnaleźć jak największą ilość punktów w terenie, w jak najkrótszym czasie. Korzystać będzie można jedynie z mapy dostarczonej przez organizatorów na starcie.

 

Mistrzostwa odbędą się na trasach pieszych na dystansie 25km (TP-25) w kategorii open i kobiet, na dystansie 50km (TP-50) w kategorii open oraz na trasie rowerowej na dystansie 50km (TR-50) w kategorii open.

Okręgowa Izba Lekarska w Koszalinie ufundowała nagrody za pierwsze trzy miejsca w każdej z wyżej wymienionych kategorii oraz dyplomy dla wszystkich uczestników!

 

Oprócz tras w randze Mistrzostw będą również do wyboru trasy krótsze, czyli rodzinna (ok. 7km) i klasyczna (ok 12km). Organizator przewiduje nagrody dla wszystkich dzieci startujących na trasie rodzinnej.

 

W ramach świadczeń startowych uczestnicy otrzymają:

 

Udział w rajdzie dla wszystkich członków OIL w Koszalinie jest bezpłatny (koszty opłaty startowej pokrywa Koszalińska Izba)!!!

 

Wszelkie informacje i zapisy dostępne są na stronie internetowej http://cobra.js1373.pl/

 

Zachęcamy do startu wszystkich lekarzy, ale też ich rodziny, znajomych i przyjaciół!"

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook