Szkolenie z eZLA - bardzo ważne dla lekarzy i lekarzy stomatologów.

Dodano: 04 grudzień 2018 , Szkolenia

Koleżanki i Koledzy,

Pierwsze dni funkcjonowania nowej rzeczywistości orzekania o czasowej niezdolności do pracy za nami.

Problemy, które się pojawiły w pracy lekarzy i lekarzy stomatologów spowodowały, że postanowiliśmy w trybie bardzo pilnym zorganizować szkolenie.

Lubuski Związek Lekarzy Pracodawców POZ Porozumienie Zielonogórskie oraz Okręgowa Izba Lekarska w Zielonej Górze zapraszają na warsztaty:

eZLA - jak nieprzyjazne uczynić przyjaznym,

które odbędą się już za dwa dni tj. w czwartek, 6 grudnia w siedzibie OIL w Zielonej Górze przy ulicy Batorego 71, o godz.18.30.

Zapraszamy lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, lekarzy stomatologów oraz każdego, kto posiadając gabinet prywatny jest zobowiązany do orzekania o czasowej niezdolności do pracy. Również w szkoleniu mogą wziąć udział pracownicy z w/w podmiotów.

Naszym zdaniem wystawianie eZLA poprzez logowanie się w portalu ZUS nie zdało egzaminu. Jedynym akceptowalnym rozwiązaniem jest stosowanie aplikacji gabinetowych.

Przedstawimy Państwu nowe możliwości w tym zakresie, a tym z Państwa, którzy już je stosują, odpowiemy na pojawiające się pytania.

Szkolenie poprowadzi Robert Pawłowski z firmy Phantom i odpowie na wszystkie pytanie dotyczące funkcjonalności aplikacji gabinetowej eZLA w programie eZOZ. Również chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie: Sekretarz ORL w Zielonej Górze Wojciech Perekitko i Sekretarz Lubuskiego Porozumienia Zielonogórskiego Jarosław Kowalski.

Zapraszamy serdecznie!

 

Marek Twardowski                                                                                             Marzenna Plucińska

Prezes Lubuskiego Związku Lekarzy Pracodawców                                  Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Zielonej Górze

Podstawowej Opieki Zdrowotnej Porozumienie Zielonogórskie

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook