Benefit Systems SA – zakres działania Programu MultiSport

Dodano: 21 październik 2020 , Sport i kultura

Szanowny Kliencie,

  

w nawiązaniu do poniedziałkowego komunikatu kontaktujemy się w celu doprecyzowania, w jakim zakresie działa aktualnie Program MultiSport. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by ułatwić Państwa Pracownikom kontynuowanie aktywności fizycznej w ulubionych obiektach sportowych.

 

Obecnie użytkownicy aktywnych kart MS mogą korzystać z pływalni, siłowni i klubów fitness zgodnie z Rozporządzeniem z 16 października br. Oznacza to, że można kontynuować m.in. treningi przygotowujące do zawodów sportowych oraz te realizowane w ramach zajęć sportowych i współzawodnictwa sportowego. Z rozwiązań tych da się korzystać po wcześniejszej weryfikacji (bezpośrednio w obiekcie, na jego stronie internetowej lub w mediach społecznościowych) w jakim zakresie dany obiekt sportowy kontynuuje obecnie swoją działalność.

  

Jednocześnie przypominamy, że bez zmian działają szkoły tańca, jogi i sztuk walki, ścianki wspinaczkowe, korty tenisowe i do squasha, parki linowe, trampoliny, wrotkarniepaintball oraz sale zabaw, a w Strefie MultiSport na www.kartamultisport.pl dostępne są m.in. treningi sportowe, porady dietetyków i trenerów, program redukujący stres oraz wiele innych.

  

Nasi Opiekunowie pozostają do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu.

 

Zespół Benefit Systems

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook